O mně

Vnáším řád do vývojového chaosu

Od roku 1999 se zabývám implementacemi systémů do firem od malých po velké. Prošel jsem fázemi od závádění ERP systémů do obchodních a servisních společností s postupným nárůstem specializace na e-shopové firmy až po pomáhání největším korporátním společnostem s rozběhnutí jejich projektů. Konzultuji pracovní i obchodní procesy, navrhuji postupy jak dělat méně činností s větším účinkem. Hledám a nacházím výzvy, které stojí za to překonávat.

Začínal jsem v oboru ERP systémů, protože jsem rozuměl účetnictví i ekonomickým programům a toto vypadalo jako logický krok.  Postupně jsem docházel k tomu, že není možné dělat od všeho kousek a zároveň to dělat dobře. Tím se vyvinula moje cesta směrem k specializaci na eshopy a eshopové řešení.

Mým koníčkem se tak stalo vymýšlet a navrhovat efektivní cesty, jak vylepšit ten který proces ve firmě. Projít si firmu, promluvit s lidmi a zjistit, kde jsou skutečná úzká místa, která by bylo vhodné řešit.  Postupně tyto problémy jeden po druhém odstraňovat a objevovat tím další výzvy, které lze řešit a kam se lze posouvat.

Malá firma s pár lidmi, nebo korporace o stovkách a tisících zaměstnanců, vždy mají úzká místa, která by stálo za to řešit a která nejsou zevnitř vidět.

Máte-li pro mne zajímavou výzvu, budu rád, když se mi ozvete.

Jindřich Bráza

 

Sdílet!Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone